Головна Політика Підтримаймо кооперативний рух на селі

Підтримаймо кооперативний рух на селі

 З такою пропозицією до районних ЗМІ звернувся голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк на урочистому підведенні підсумків Регіональної програми підтримки ЗМІ, що відбулось 26 грудня у Львівській облраді.

«Ви перебуваєте найближче до села, знаєте безліч його проблем, тому, якщо саме ви розповісте про можливості його розвитку, розвієте страхи селян перед кооперативними об’єднаннями та організацією такого бізнесу – село матиме нагоду зажити новим життям».

Керівник області наголосив, що влада йтиме назустріч селянам у розвитку кооперативного руху, зокрема, допомагатиме в організації стартових видатків, створенні документації, напрацюванні програми та ін. Він також розповів, що в області у приватному володінні є ще близько 200 тис.га землі, яку власникам потрібно зберегти, об’єднуючись у кооперативи. "Ми можемо робити багато проектів, будувати дороги, стадіони, аеропорти і таке інше, але, враховуючи той стан, в якому перебувають сільські території, безробіття, безліч соціальних проблем, я б хотів, щоб цей комплекс добрих справ ми перенесли в село. Ми хочемо, щоб села зажили новим життям, запрацювали будинки просвіти і найголовніше, щоб там була робота. Нам слід берегти наш край", – резюмував Михайло Костюк.