Головна Політика Політика енергозбереження є однією з пріоритетів для нашого регіону, – Володимир Гірняк

Політика енергозбереження є однією з пріоритетів для нашого регіону, – Володимир Гірняк

Сьогодні, 23 січня, в комунальному закладі обласної ради «Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення» представили реконструйоване минулоріч приміщення в межах Програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини на 2016-2020 роки.

Участь у заходах взяв заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

«Минулого року обласна рада на заходи з енергозбереження виділила 30 млн грн. Цьогоріч на ці потреби закладена така ж сума. Перебуваючи сьогодні у цьому закладі охорони здоров’я, ми бачимо конкретний результат. Економія коштів за підрахунками складатиме 18% і більше, – зазначив Володимир Гірняк. – Це надзвичайно позитивна подія,  ми і надалі рухатимемося в цьому напрямку, тому що  політика енергозбереження  є однією з пріоритетів для нашого регіону».

Політика енергозбереження є однією з пріоритетів для нашого регіону, - Володимир Гірняк

Під час реконструкції центру утеплили фасад і горище будівлі, встановили енергозберігаючі вікна і двері, а також автоматизовану систему передачі даних споживання енергоресурсів.

Загальний кошторис проекту становить 3 298,44 тис. гривень.

Зазначимо, впродовж 2016-2017 років у межах Програми енергозбереження здійснено заходи з енергозбереження у 7 бюджетних установах області на загальну суму понад 35,7 млн гривень, очікувана економія енергоресурсів – 1,9 млн гривень в рік.

Політика енергозбереження є однією з пріоритетів для нашого регіону, - Володимир Гірняк