Головна Політика Профільна комісія погодила ряд питань охорони здоров’я, соцзахисту та спорту

Профільна комісія погодила ряд питань охорони здоров’я, соцзахисту та спорту

Сьогодні, 30 листопада, комісія з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту заслухала та підтримала проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2018 рік.

Профільна комісія  погодила ряд питань охорони здоров’я, соцзахисту та спорту

Також члени комісії одноголосно проголосували за звернення Великолюбінської селищної ради щодо прийняття у спільну власність нерухомого майна Великолюбінської селищної ради.

Як повідомив голова комісії Михайло Гичка, йдеться про будівлю міської лікарні з метою створення на її базі реабілітаційного відділення Львівської обласної клінічної лікарні.

За його словами, підтримали також звернення Сестер Чину Святого Василія Великого в Україні щодо повернення їм майнового комплексу колишнього монастиря в с.Словіта Золочівського району після закриття районної туберкульозної лікарні.

Профільна комісія  погодила ряд питань охорони здоров’я, соцзахисту та спорту

Стосовно соціального блоку питань, то комісія проголосувала за рішення щодо звільнення від сплати за житлово-комунальні послуги родин загиблих учасників АТО, а також підтримала прохання ЛОО ВГО «Українська спілка інвалідів – усі» про виділення коштів для потреб спеціальної музичної школи-інтернату ім.М.Крушельницької.

На звернення Львівської міської ради щодо надання допомоги в облаштуванні та ремонті квартири для О.Ільків – політв’язня та зв’язкової генерала Р.Шухевича комісія вирішила підтримати.

«Разом з колегами підтримали звернення народного депутата щодо сприяння в організації змагань з легкої атлетики з метою підтримки реконструкції Буської ДЮСШ.

Розглянули лист від ГО «Львівський авіаційно-спортивний клуб товариства сприяння обороні України» та проголосували за виділення додаткових коштів у 2017 році.

“Сподіваюся, заслухані нашою комісією питання матимуть підтримку і колег-депутатів на сесійному засіданні”, – зазначив Михайло Гичка.