Головна Політика Профільний комітет Верховної Ради підтримав ініціативу Львівської облради щодо створення Міністерства у...

Профільний комітет Верховної Ради підтримав ініціативу Львівської облради щодо створення Міністерства у справах ветеранів

Сьогодні, 16 лютого, комісія з питань законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем розглянула лист голови Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю Верховної Ради України Олександра Третьякова щодо створення в Україні Міністерства у справах ветеранів.

Так, у відповідь на звернення Львівської обласної ради від 5 грудня 2017 року, повідомляється, що «Комітет ВРУ підтримує необхідність створення єдиного координуючого органу центральної виконавчої влади, що нестиме відповідальність за створення та ефективну реалізацію державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни та їхніх сімей, та з цією метою в межах повноважень вживає відповідні заходи.

Крім того, в документі йдеться, що «Комітет прийняв рішення внести на розгляд Верховної Ради України проект Постанови Верховної Ради «Про звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо створення Міністерства України у справах ветеранів – центрального органу виконавчої влади для забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни».

«Дуже приємно, що є позитивна відповідь на нашу ініціативу від Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю Верховної Ради України. Ми повідомимо про неї всі ветеранські організації області», – резюмував голова депутатської комісії з питань законності Михайло Дзюдзь.