Головна Політика Проєкти регіонального розвитку: Сколівському житлово-комунальному підприємству вручили новий автомобіль

Проєкти регіонального розвитку: Сколівському житлово-комунальному підприємству вручили новий автомобіль

За співфінансування в рамках “Комплексної Програми регіонального розвитку Львівщини на 2021-2025 роки” Сколівська міська рада придбала новий автомобіль для Сколівського комунального господарського підприємства «Сколівське ВКГ”».

Автомобіль марки PEUGEOT BOXER придбаний для господарських потреб. За словами Сколівського міського голови Миколи Романишина, новий транспортний засіб забезпечить виїзд бригад комунальної служби для виконання господарських робіт на території громади.

Проєкт «Придбання спеціалізованої техніки для комунального підприємства “Сколівське ВКГ”» переміг у цьогорічному конкурсі проєктів регіонального розвитку у пріоритеті «Житлово-комунальне господарство».

Загальна вартість проєкту – 4 млн 696 тис. грн, з них 2 млн 347 тис. грн – кошти з обласного бюджету, з міського бюджету Сколе виділено 2 млн 349 тис. грн. Довідково:

У 2021 році в межах Комплексної програми регіонального розвитку Львівщини на 2021-2025 роки у 42 територіальних громадах реалізуються 45 проєктів Конкурсу проєктів регіонального розвитку. Два з перелічених проєктів реалізовуються у межах співробітництва територіальних громад.

Загальна вартість 45 проєктів становить 144, 9 млн грн, з них: – 64,8 млн грн – обласний бюджет; – 78,0 млн грн – місцеві бюджети; – 2,1 млн грн – небюджетні внески.