Головна Політика Рішення приймає той, хто відповідає

Рішення приймає той, хто відповідає

Голова РДА Володимир Сай на позачерговому засіданні комісії ТЕБ і НС підвів підсумки проведеної роботи під час надзвичайної ситуації, яка виникла у Буському районі, зокрема на трасі Київ-Чоп, в період з 15 по 18 грудня.

В.Сай звернув увагу присутніх керівників на необхідності більш злагоджених дій усіх служб, органів влади, депутатського корпусу, відповідаль­них та задіяних до ліквідації надзвичайних си­туацій на території району. Адже від їх опера­тивності, прийняття правильних рішень залежить життя людей та швидка ліквідація НС. "І хоч складна ситуація склалася на дорозі державного зна­чення, якою опікується Служба автомобільних доріг, люди очікували допомоги перш за все від місцевої влади. І ми її оперативно надали, – говорить голова РДА. – За­без­печили пункт обігріву найнеобхіднішим, ви­слухали і порадили, як діяти водіям та пасажирам. Вже в перші години на дорозі працював наш грейдер. У підсумку через 1,5-2 доби ситуація на дорозі нормалізувалась. Хочу подякувати за оперативну допомогу ке­рівникам підприємств та організацій району, зокрема, С.Шелембі, Є.Під­вальному, Я.Максиму.

Проте серйозні претензії висловлюю щодо роботи дорожньої міліції, яка не забезпечила порядок пропуску на  важких ділянках дороги», – зазначив В.Сай.

Також голова РДА звернув увагу на недостатню поінформованість населення району через місцеві ЗМІ про прогнозування ускладнення погодних умов та попередження виникнення НС. На жаль, справді досі відповідні служби нам не бажають надавати оперативну інформацію про події, які стаються в районі. Тому ЗМІ частіше користуються матеріа­лами обласних інформа­ційних агентств, а не з перших рук. Чому такий підхід до такої важливої справи, – не зрозуміло.

Йшлося на засіданні і про необхідність забезпечення по­стійної готовності снігоочисної техніки, без­перебійного постачання електрики та газу. Було вирішено скласти перелік важкої техніки, яка є на території району, з метою її оперативного залучення до ліквідації НС. Рекомендовано міс­цевим радам закласти у резервний фонд запаси палива. Районний резервний фонд затверджено у розмірі 50 тис.грн.

Микола  ІВАНЦІВ