Головна Політика Облрада співфінансуватиме проекти по європейських грантах на наступний рік в сумі 160...

Облрада співфінансуватиме проекти по європейських грантах на наступний рік в сумі 160 млн грн

Постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики, яка  відбулась 10 листопада, заслухала звіти про виконання обласних програм за 9 місяців 2017 року.

Зокрема,  Програму «Електронна Львівщина», Комплексну програму підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області, Програму розвитку туризму та курортів, Програму відновлення, збереження національної пам’яті та протокольних заходів, Регіональну програму з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції, Програму компенсації перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом у Львівській області за попередні роки.

Також комісія розглянула проекти чотирьох нових програм на 2018 рік.

Як зауважив голова комісії Андрій Ковч, на Регіональну програму з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції на 2018-2020 роки вирішили збільшити фінансування до 16 млн грн. «Збільшуючи фінансовий ресурс на програму міжнародного співробітництва ми фактично передбачаємо кошти на співфінансування проектів по європейських грантах, які плануються на наступний рік в сумі 160 млн грн, – зазначив Андрій Ковч. – Співпраця з європейськими партнерами – це розвиток міжрегіонального та транскордонного співробітництва, сприяння європейській інтеграції та промоція позитивного іміджу Львівщини».

Погодили члени комісії також внесення змін до Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва у Львівській області на 2016-2020 роки та  Програму компенсації перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним та залізничним транспортом у Львівській області на 2018-2020 роки.