Головна Політика Створімо “Майдан”

Створімо “Майдан”

Наша земля вже немає місця для могил. Століттями ховаємо, оплакуємо мільйонні жертви. Якби не Ярош і цей гордий львівський сотник Парасюк, Небесна Сотня зросла б не на одну сотню. Майдан довів, що українці готові заплатити за право на голос, свободу, можливість вирішувати свою долю, за своє почуття власної гідності, не бути німим рабом купки правителів, які зійшли з розуму від жадібності та безкарності. Майдан стояв під кулями вбивць коли банда створила атмосферу гнітючої безнадії, страху і почуття безвиходу у тотальній продажності всіх правоохоронних і контролюючих органів.

Бог нам дав ще один шанс створити Україну. Не бійся і не будь байдужий – це сьогодні головний закон. Маємо розуміти, що, незалежно від того, хто буде при владі, виникне сильна спокуса збирати хабарі. 23 роки змінюються керівники, а корупція зростає, лише змінюється кінцевий отримувач хабарів. У Києві почався демонтаж продажної влади. Основна помилка 1991 і 2004 років – очікування, що хтось за нас осе зробить. Не маємо права на таку помилку.

Які основні потреби для створення районної організації ВО "Майдан":

  • Україна сьогодні – це хвора на рак людина, якій вирізали пухлину, а метастази залишилися, їх необхідно знищити. Крапля людської крові на тих руках, які розносили по селах гроші за зека, на тих, які їх брали, які за них агітували. Якщо у вас є ще залишки совісті, то віддайте їх нещасним хворим дітям, а самі покайтеся.
  • Громадський контроль, люстрація – це те, чого бояться корупціонери. Необхідно створювати осередки по селах, включати туди тих людей, які в страшні дні стояли на Майдані.
  • Майдан-дієвий тимчасовий механізм забезпечення публічного контролю за діями влади, в т.ч. правоохоронних органів, запорука прозорості процесу прийняття рішень, раціональності та доцільності використання обмежених ресурсів.
  • Проведення зборів (міліція, лісове господарство). Там є патріотичні і професійні люди. Ганьба виїзду лісівників на антимайдан – діди допомагали повстанцям а за їхньої мовчазної згоди дорізують ліси.
  • Підтримати ВО «Майдан» повинні фермери і підприємці, які можуть провести у себе збори і делегувати своїх представників до складу районної організації. Поки не буде створено прозору систему органів контролю, вони мають допомогти боротись проти хабарників-перевіряльників.
  • Загони самооборони (особливо ці бойові хлопці, які в Києві захищали свою гідність) допоможуть ДАІ в патрулюванні (в законних рамках).
  • Районна рада за вимогою Майдану допоможе донести суспільству незаконні вимоги прокуратури.

КПУ – СДП(о) – ПР – кров Небесної Сотні і тисяч калік вас не пече? Робота, кар'єра – а де совість?

Володимир КВАСНИЦЯ,
депутат І демократичного скликання Львівської обласної ради