Головна Політика Керівництво Буської РДА не провело публічних слухань про підняття тарифів на пасажирські...

Керівництво Буської РДА не провело публічних слухань про підняття тарифів на пасажирські перевезення

Керівництво Буської РДА вкотре продемонструвало зневагу до громадськості та до журналістів незалежного медіа ресурсу району.

У вівторок наша опублікована публікація «Мовчання ягняток Буської РДА» викликала суспільний резонанс. У цій публікації ми написали, як мешканці Буського району скаржаться на підвищення тарифів на проїзд у маршрутках та автобусах, які, чомусь офіційно ніде не затверджені.

Ось один із коментарів: «Я не можу зрозуміти звідки взялось подорожчання?, -задає питання мешканка села Ожидів. – Роздруківок для пасажирів про підвищення вартості проїзду з печаткою підприємства-перевізника в маршрутках немає. Про них знає лише водій, який очевидно сам встановлює оплату залежно від дня проїзду».

Після виходу нашої публікації, у Буській РДА визнали, що потрібно було провести публічне обговорення щодо визначення економічно-обгрунтованих тарифів на перевезення. Щоб збавити градус напруги серед населення керівництво Буської РА вирішило скликати нараду «за участю надавачів послуг з пасажирських перевезень у районі, голів місцевих рад, ЗМІ». Але…

Про дату і час скликання такої наради знову не проінформували громадськість і наших журналістів. Анонс, який з’явився на офіційному сайті Буської РДА вчора о 16.14 годині загубився серед інших інформаційних повідомлень. Жодного дзвінка, чи листа на електронну пошту про скликання наради – ми не отримали.

Нагадаємо, що це вже не вперше у Буській РДА таємно проводять заходи, громадські слухання без участі наших журналістів. Очевидно дармоїди, які працюють у Буській РДА, все роблять лише для галочки, а не для людей. А може не хочуть, щоб журналісти правду писали напередодні візиту першої леді України Марини Порошенко до Буська?

Про що йшлось на сьогоднішній нараді – ми не можемо сказати, оскільки про захід нас вчасно не проінформували, як і громадськість. Відтак вважаємо дії керівництва Буської РДА не дружні по відношенню до медіа.

Прикро, що у Львівській ОДА нам обіцяли ще минулого разу розібратись із діями «таємних нарад та слухань» у Буській РДА, але, як бачимо, результату немає. Люди Порошенка, які при владі в районі, все демонстративно своїми діями підтверджують роботу не для громади.