Головна Політика Таких «братів» росіян нам не треба

Таких «братів» росіян нам не треба

Українці! Чому ви нас, росіян, так ненавидите? За те, що ми століттями прагнемо вас русифікувати? За те, що вкрали вашу історію? За те, що заморили голодом більше 7 млн.українців. За те, що окупували українські східні землі? За те, що допитували, били, Ґвалтували, відправляли ешелонами в Сибір? За те, що нав'язували свою релігію на чолі з Кірілом? За те, що постійно втручаємось у внутрішні справи України? Ну за що? Ми ж брати…

Україна для Росії  "братская республика". Таку сентенцію видав Путлер уже тепер. Унікальну за рівнем цинізму: під час інтервенції загарбник називає братами тих, на кого напав.

Більше того. У Росії уже і не ховаються від своїх подальших намірів: розкол, а згодом і знищення України як держави, бо саме її існування не вписується в пропутінськофашистський проект "Русского міра". На жаль, нам проти такого монстра буде важко воювати. Тим більше, що вже давно куплена на російські "газодолари" стара повія Європа тут нам не допоможе. Хоча саме європейські цінності, а не гроші, нині захищають українці. Проте, якщо ще вчора всі європейські ЗМІ обговорювали те, куди посадять Путіна при зустрічі у Франції, щоб тому навіть не подати руки, як вже сьогодні з ним хоче пообідати президент Франції та й канцлер ФРН ініціює з ним зустріч. Чи не сигнал це для Путіна?

Але чого ми дивуємось чужинцям, коли російський тероризм має таку підтримку на Сході України. А як вам той факт, що в Україні ще 60% громадян досі вважають Росію дружньою країною? (До слова, у світі 45% людей негативно ставляться до Росії). Натомість позиція росіян до нас різко негативна. Нині підтримка воєнної агресії Путіна в Росії виросла до 83%. А нам кажуть, що треба розрізняти позицію Кремля і російського народу, хоча насправді вже давно Росія не є європейською країною: тут виникла нова система. І ніщо не зможе поки що її змінити. Згадаймо 1917 чи 1937 рік  терори ленінський і сталінський  і повальну підтримку лінії партії народом. Це все було. І нині повторюється знову.

Про це вже давно світ застерігав Степан Бандера, який знав, чому Росія для України була і залишається найбільшим ворогом, бо зміна влади у Росії  це не зміна імперської ідеології у ставленні до України: «Якщо завтра на зміну большевизмові прийде інша форма російського імперіялізму, то він так само насамперед звернеться всіма своїми силами проти самостійности України, на її поневолення. Російський народ, як і досі, буде нести той імперіялізм, робитиме все, щоб тримати Україну в поневоленні. На це виразно вказує стан політичної думки і настанова російської маси, всіх російських політичних середовищ, як комуністичних, так і антибольшевицьких. У всіх них живе крайня ворожість супроти ідеї державної окремішности, суверенности України».

Але це ще не все. Існує загроза для всієї цивілізації. І, на жаль, нинішні європейські лідери, засліплені грошима, не здатні осмислити драматизму викликів, які йдуть від путінської Росії.

«Нацистськорасистський гітлеризм і комуномосковський більшовизм походять з того самого джерела імперської ментальности,  пише Ірина Фаріон.  На це неможливо вплинути через якісь моральні чи правові засади  це можна лише знищити. Якщо гітлеризм було знищено, то російському імперіялізмові світова спільнота створила якнайкращі умови для поглиблених модифікацій».

Микола ІВАНЦІВ