Головна Політика Термінове звернення Максима Козицького до населення Львівщини щодо ситуації в державі

Термінове звернення Максима Козицького до населення Львівщини щодо ситуації в державі

Сьогодні голова Львівської ОДА Максим Козицький під час оперативного брифінгу закликав мешканців Львівщини не панікувати та стежити лиш за офіційними джерелами інформації.

ПРЯМА МОВА із включення: 

Путін розпочав повномасштабне вторгнення. Під ударом основні військові об’єкти, бази, об’єкти критичної інфраструктури, аеропорти, основні напрямки.

Танки були введені у всіх напрямках. Україна зазнала повномасштабного вторгнення.

На даний момент на Львівщині обстріляні також військові об’єкти, об’єкти критичної інфраструктури перебувають під посиленим наглядом поліції, Нацгвардії, СБУ. Прохання до населення намагатись перебувати близько до дому та рідних. Зв’язок на даний момент є, але лінії можуть бути перенавантажені.

Прохання зберігати спокій. Він зараз найважливіший.

Прохання не створювати черг на автозаправних станціях. Пропускати екстрені служби, прохання надавати їм дорогу та можливість заправитись у першу чергу. Служба екстреної медичної допомоги повністю мобілізована, надає допомогу. Медицина повністю мобілізована, має запаси як ліків, так і перев’язочних матеріалів.

Зберігаємо спокій! Чекаємо офіційних повідомлень з офіційних каналів зв’язку.

Є повідомлення Антитерористичного штабу про те, що люди в камуфляжній формі можуть бути диверсантами. Позначка – червона стрічка. Будьте пильними до таких речей.

На даний момент всі служби Львівщини працюють у порядку, що відповідає воєнному стану, який введений ВРУ.

Як зазначив Максим Козицький, зараз збирається оборонна рада області, керівником якої є голова Львівської ОДА. До неї входять всі керівники силових відомств і служб області. Про прийняті рішення будемо інформувати додатково.