Головна Політика Біля Буської районної лікарні облаштували лавочки

Біля Буської районної лікарні облаштували лавочки

На останній сесії Буської районної ради депутат Сергій Бондаренко, окрім інших пропозицій, запропонував головному лікарю ЦРЛ облаштувати біля лікарні лавочки.

"Вони тут конче потрібні, – ді­литься депутат, – бо бачу, як люди або сидять на бордюрі, або шу­ка­ють якусь дощечку. Тут лікується і моя мама, і, прові­дуючи її, вий­шов­ши надвір, мусимо стояти. Нещо­давно у Завод­ському сту­денти-ка­то­лики з Івано-Франків­ська відтво­рювали хресну дорогу Ісуса Христа. Мені глибоко запали в ду­шу їх слова: "Посеред темряви і кро­ві важливий промінець лю­бові". Для облаштування лавочок ве­ликих коштів не потрібно, а ли­ше велике бажання допомогти лю­­дям". Він розповів, що разом з однодум­цями поставив кілька ла­­во­чок у селі і заводчани дуже задоволені.

Тож вирішив зробити пода­рунок до Великодня і пацієнтам лікарні. Замовив власним кош­том у Топорові на фірмі кованих виробів три лавки. Майстри Леонід Лендел та Володимир Ленчук віднеслися з розумінням, і хоч у них є й інші замовлення, проте спочатку виготовили лавки для лікарні, ще й зробили зниж­ки. Сергія Бондаренка підтри­мали і сельчани Павло Гнатюк, Микола Романів, Юрій Ткачук. Вони привезли готові вироби до лікарні і встановили їх під пла­кучими вербами. Відтепер паці­єнти зможуть посидіти на свіжо­му повітрі. А за деякий час гілля верби відросте, тож у прохолоді буде приємно відпочити.

Коли Сергій із хлопцями вста­новлювали лавки (а це було у післяобідню пору останнього дня квітня), то виходили лікарі, медсестри. І приємно було чути, як вони дякували, що добру справу робить депутат для лікарні.

Лариса ГАРАСИМІВ