Головна Політика Успіх держав у сучасному світі залежить від рівня довіри між її громадянами

Успіх держав у сучасному світі залежить від рівня довіри між її громадянами

Для мене перемога опозиції на цих виборах стала символом консолідації українців навколо європейських демократичних цінностей. З’явилася надія розпрощатися із авторитарними бандитськими олігархічними кланами. Згодом обов’язково народиться довіра до справжніх політиків, які уже стоять на порозі виконання своїх обов’язків.

Не секрет, що успіх держав у сучасному світі залежить від рівня довіри між її громадянами. В умовах взаєморозуміння, замість вставляння палок у колеса, люди виконують набагато більший обсяг роботи. Відтак розвивається відчуття особистої відповідальності за майбутнє держави і готовність поступатися особистим інтересам заради певних суспільних благ.

Хоч сьогодні гальмує розвиток нашої держави культ матеріального збагачення, високих посад, сили та грошей, все ж це мусить відійти, адже не є і ніколи не було суттю українського народу.

Настав час вивільнитися від державного пресу, повинна відбутися децентралізація влади. В управлінській структурі розвинених держав визначальне місце належить локальним мережам громадської активності. Вони найкраще розуміють місцеві потреби, здатні формулювати нестандартні рішення і зацікавлені у контролі за їхнім виконанням. Без делегування широких повноважень місцевим громадам вихід України на новий рівень розвитку неможливий.

Ігор  ІВАСЬКІВ,
депутат районної ради