Головна Політика У Буському районі Служба автомобільних доріг обіцяє здійснити перевірку неправомірної ліквідації дорожніх...

У Буському районі Служба автомобільних доріг обіцяє здійснити перевірку неправомірної ліквідації дорожніх знаків

1421

Минулого тижня «Буський портал» вже писав про те, як бригада шляховиків завершивши у кінці липня ремонт на ділянці автодороги Красне-Золочів поблизу передавального центру (поштовий), залишила місцевих мешканців без дорожніх знаків зупинки пасажирського транспорту.

   Про таку проблему була проінформована місцева влада, але жодних дій з її сторони не було. Тому депутат райради Богдан Глова запросив заступника голови Львівської ОДА Андрія Корната та журналістів ознайомитися з ходом проведення та якістю виконання ремонтних робіт на ділянці автодороги Красне – Золочів. У свою чергу, Андрій Корнат запевнив, що спробує допомогти вирішити проблему, а ще запропонував звернутися до «Служби 112», повідомлення з якої щодо кричущих порушень, зловживань, невиконання своїх обов’язків посадовцями, проблем ЖКГ, транспорту, соціальної сфери, перебувають на особистому контролі голови ЛОДА Олега Синютки до їх повного позитивного для громадян вирішення.

   Відтак Богдан Глова спочатку написав листа начальнику Служби автомобільних доріг у Львівській області Лазаренку Ю.В та голові Львівської ОДА Синютці О.М. з проханням відновити демонтовані знаки зупинок для  пасажирського автотранспорту, а згодом зателефонував на «гарячу лінію області» і повідомив про проблему. І хоча відповіді на листа ще досі немає, проте надійшла відповідь від Служби автомобільних доріг після звернення на лінію «Служби 112». Подаємо її дослівно:

   «На Ваше звернення на гарячу лінію 112 Львівської обласної державної адміністрації щодо скарги на ліквідацію дорожніх знаків під час проведення робіт на автомобільній дорозі О140701 Золочів-Красне, Служба автомобільних доріг у Львівській області повідомляє наступне.
  Службою автомобільних доріг буде проведено обстеження даної ділянки автомобільної дороги, та в разі виявлення неправомірних ліквідації дорожніх знаків підрядною організації ТзОВ «Техно-Буд-Центр», буде дано вказівку підрядній організації щодо встановлення належних дорожніх знаків.
             Заступник начальника Служби А.Окрепський».

   Тож, схоже, є надія, що демонтовані знаки повернуться на свої місця. Але коли це буде, поки що не відомо. 
Інна ГОНЧАРУК
Фото Романа МАТВІЮКА