Головна Політика В Буську відбулася зустріч керівництва району з учасниками ліквідації наслідків аварії на...

В Буську відбулася зустріч керівництва району з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

1804

У п’ятницю, 26 квітня, в читальній залі Буської ЦРБ ім.Івана Котляревського відбулася зустріч керівників районної влади, представників соціальних служб з ліквідаторами аварії, які проживають у Буському районі.

Голова райдержадміністрації Петро Мороз та голова районної ради Богдан Глова склали слова подяки людям, які своїм безсмертним подвигом урятували життя мільйонів, ціною власного життя захистили Україну від ядерного апокаліпсису. Вони – уособлення всього українського народу, – сильні духом, вірні обов’язку, мужні і самовіддані.

В свою чергу, ліквідатори аварії поділилися своїми спогадами та світлинами про трагедію, яка сталася 33 роки потому, закликали усіх пам’ятати про подвиг людей, допомагати їм, покращити умови їх соціального захисту.
Зазначимо, що в бібліотеках району в ці дні розгорнуто тематичні виставки книжок та фотодокументів, які розповідають про аварію на ЧАЕС та її ліквідаторів.

Час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам’яті важкі й героїчні події, імена мужніх добровольців — пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які тієї квітучої весни відправились на зустріч невідомій небезпеці, виявивши жертовність, високий патріотизм, зупиняючи ядерну катастрофу. Їхній подвиг назавжди записаний до літопису людської мужності та навічно залишиться у пам’яті українського народу.

В Буську відбулася зустріч керівництва району з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕСВ Буську відбулася зустріч керівництва району з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕСВ Буську відбулася зустріч керівництва району з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕСВ Буську відбулася зустріч керівництва району з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕСВ Буську відбулася зустріч керівництва району з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕСВ Буську відбулася зустріч керівництва району з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС