Головна Політика У виснажливій виборчій боротьбі ми відчували підтримку партнерів із Об’єднаної опозиції “Батьківщина”

У виснажливій виборчій боротьбі ми відчували підтримку партнерів із Об’єднаної опозиції “Батьківщина”

Ірина Сех: "У цій виснажливій виборчій боротьбі ми відчували підтримку наших партнерів із Об’єднаної опозиції "Батьківщина"

"Під час цієї важкої, виснажливої виборчої кампанії Всеукраїнське об’єднання "Свобода" відчувало підтримку партнерів із Об’єднаної опозиції ВО "Батьківщина". Сьогодні, після завершення кількамісячної виборчої кампанії, я хочу висловити їм вдячність та привітати з перемогою". Про це заявила голова Львівської обласної організації ВО "Свобода" Ірина СЕХ.

"Це були не просто вибори нової Верховної Ради – перед нами стояв вибір майбутнього України. Це був вибір між ідеєю і грошима, між чесністю та фальшем, солідарністю громади та адмінресурсом. Спільно з нашими партнерами з ВО "Батьківщина" ми протистояли тиску влади, долали перешкоди і виклики, які постали перед нами в цій кампанії. 

Результат виправдав зусилля – громада повірила нам і рішуче зробила вибір на користь патріотичних сил та чесних політиків. На Львівщині ВО "Свобода" та ВО "Батьківщина" спільно отримали 74% голосів виборців, в 11 округах перемогли узгоджені кандидати від об’єднаних опозиційних сил. 

Водночас ми розуміємо, що завершення виборів – це тільки початок справи. Далі нам належить наполегливо і невтомно працювати, аби втілити наші плани. Вірю, що разом із партнерами по опозиції ми зможемо змінити все на користь українців".  

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"