Головна Політика У які «підкилимні» ігри грає голова Буської райради?

У які «підкилимні» ігри грає голова Буської райради?

Ще діючий голова Буської районної ради Володимир Замроз, не ознайомившись із Законом України «Про місцеві вибори»  дав інтерв’ю  Буському радіо, в якому дорікнув районній територіальній виборчій комісії у затягуванні процесу щодо проведення першої сесії райради. Чи то пан Замроз перечитався усіх Законів, чи так вже поспіхом хоче покинути своє «тепле місце» і передати його своєму заступникові Михайлу Гаєвському, судіть далі самі. 

   Ніж підсумовувати свою роботу за кілька каденцій, пан Замроз розповідає на Буському радіо, що знає про двох кандидатів, які йдуть на його місце, зокрема це: заступник голови Буської райради, депутат Михайло Гаєвський («Батьківщина») та керуючий справами Буської райради, депутат Богдан Глова («Народний Рух України»).
      За словами пана Замроза, двоє кандидатів вже провели з іншими депутатами політичних сил консультації. «На сьогодні можу сказати, що є домовленості, зокрема Михайла Гаєвського підтримує ВО «Свобода», частина Радикальної Партії Олега Ляшка, частина Української Республіканської Партії. Другого кандидата – Богдана Глову підтримує «Самопоміч», БПП «Солідарність» та УКРОП», – розповів В.Замроз.
    Діючий голова Буської райради Володимир Замроз припускає, що обоє кандидатів можуть не набрати потрібні 18 голосів, через це не буде обраний новий голова Буської райради. Пана Замроза очевидно це дуже засмучує. І тому заявляє, що голову треба обрати якнайшвидше, бо потрібно затверджувати бюджет. У кулуарах Буської райради ходять чутки, що пан Замроз нібито пообіцяв своєму заступнику крісло голови райради. Тому й заявляє з ефіру на Буському радіо, що варто підтримувати Михайла Гаєвського і очевидно це має відбутися ще у листопаді.
    У які «підкилимні» ігри грає ще діючий голова Буської райради? Чи знає він що з дня офіційного оприлюднення результатів виборів (12 листопада 2015 року)  надається 20 днів для того, щоб депутати, яких було обрано, прийшли та написали заяву у ТВК, що не відмовляються від свого мандату? Станом на 17 листопада 2015 року ще 9 обраних депутатів не подали заяв про те, що хочуть мандат, очевидно торгуються якнайвигідніше продати своє місце у райраді. Напевно Володимир Замроз цього не знає, що дуже є сумнівно. Рекомендуємо пану Замрозу спочатку відзвітуватися за свою другу каденцію, перечитати Закон України «Про місцеві вибори», а тоді займатися голослів’ям.
   До речі, як вдалося дізнатися Буському порталу, якщо головою Буської райради буде обрано Михайла Гаєвського, ймовірним заступником буде екс-голова Буської РДА, голова Буської РО ВО «Свобода» Богдан Гринишин. Якщо головою Буської райради буде обрано Богдана Глову, заступником може стати учасник АТО Роман Фурда («Самопоміч»).
 Буський медіа-портал