Головна Політика В Україні розпочинається ялинкова кампанія

В Україні розпочинається ялинкова кампанія

Державні лісогосподарські підприємства розпочинають реалізацію новорічних ялинок, заготовлених на спеціальних плантаціях або під час проведення рубок формування і оздоровлення лісів.

Відтак громадяни зможуть купувати ялинки прямо в державних лісгоспах. Окрім того, лісгоспи організовуватимуть роздрібну торгівлю ялинками на торгових точках, майданчиках, ярмарках і ринках населених пунктів. Про це повідомили у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Слід зауважити, що цінова політика на новорічні ялинки у 2017 році залишається в середньому на рівні минулого року. По Україні середня ціна становить близько 60 грн за погонний метр.

Перевірити легальність походження ялинки можна за допомогою самоклейної етикетки, яка має бути на дереві. Вони містять індивідуальний номер та відповідний йому штрих код, який заноситься до єдиної системи електронного обліку деревини. Перевірка законності походження ялинки відбувається шляхом введення номеру із самоклейної етикетки, яка прикріплена до ялинки, на сайті http://www.ukrforest.com.

Про факти зловживання або виявленні порушення просять повідомляти до територіальних органів Національної поліції та Держлісагентства.