Головна Політика Бачили очі, кого обирали

Бачили очі, кого обирали

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій на черговій сесії, яка відбулася 11 лютого, озвучив заяву про саморозпуск фракції Партії регіонів. Нагадаємо, що депутати облради від ПР прийняли рішення про припинення діяльності фракції та її саморозпуск наприкінці січня.

У заяві про розпуск фракції йдеться про те, що сьогодні політика керівників Партії регіонів не відповідає її програмним засадам, не об'єднує, а роз'єднує країну. Зважаючи на це, депутати ЛОР попросили вибачення у своїх виборців та оголосили про саморозпуск.

Під заявою підписалися усі члени фракції Партії регіонів, крім Ігоря Грещука. Більше того, п. Ігор Грещук, якого обрали виборці саме нашого району, не тільки забув про сумління і не вважає за потрібне вибачатись перед громадою, котра надала йому мандат довіри, але ще й створює соціальну напругу в Бущині. Так, після пікету Автомайдану біля його помешкання одіозний депутат звернувся з відповідною заявою до місцевих правоохоронців.

Наразі відомо, що відкрито кримінальне провадження за статтею 296 (хуліганство) і проводиться Досудове слідство, відтак опитують власників автівок, які брали участь в акції Автомайдану. Люди обурені такою позицією свого земляка-регіонала, який, залишившись "один на полі бою", продовжує вірою і правдою служити партії, на руках якої кров загиблих майданівців. Тому громада повинна усвідомити, що, обираючи депутата, несе частину відповідальності за його діяння, і зробити серйозні висновки на майбутнє.

Ірина ГАЄВСЬКА