Головна Політика Волонтерську діяльність сьогодні варто скерувати на потреби людей, – Олег Синютка

Волонтерську діяльність сьогодні варто скерувати на потреби людей, – Олег Синютка

Сьогодні, 15 травня, голова Львіської ОДА Олег Синютка зустрівся із волонтерами Ігорем Коцюрубою та Мирославою Дейнегою, аби узгодити співпрацю у підтримці соціально незахищених категорій громадян.

У межах зустрічі очільник області подякував гостям за візит та за їхню постійну волонтерську роботу.

«Український народ уже не мусить постійно допомагати війську, бо, на щастя, армія уже забезпечена усім необхідним. Тому зусилля волонтерів зараз варто скерувати на інші цілі. Є люди, які, повернувшись з війни, дають собі раду, але є такі, яких треба підтримати та допомогти. Окрім того, варто замислитись над допомогою малозабезпеченим громадянам», – зазначив Олег Синютка.

Волонтери своєю чергою ознайомили Олега Синютку зі своєю діяльністю та висловили сподівання на співпрацю із профільними департаментами облдержадміністрації в напрямі надання адресної допомоги мешканцям Львівщини, які цього потребують.

«Активну роботу ми почали із початком війни, а зараз скерували свою увагу на поранених, дітей, які залишились після війни без батьків та іншим. У нас, в Філадельфії, є україно-американський комітет, що надає допомогу, тим хто її потребує. Зараз діє програма «Родина – родині», в межах якої надаємо допомогу малозабезпеченим сім’ям. Це може бути сприяння у ремонті житла, оздоровленні чи інше сприяння», – наголосила Мирослава Дейнега.

Під час розмови також порушили питання житлового забезпечення учасників АТО та допомогу літнім людям у геріатричних будинках області.

Довідково:

У м. Філадельфія Мирослава Дейнега спільно із українською діаспорою організовує акції соціально спрямування для збору пожертв. Згодом усі зібрані пожертви пересилаються на Україну та розповсюджуються через такі організації: МБФ «ПАТРІОТ», громадську організацію «Допомога Армії України», громадську організацію «Правий сектор». Також благодійна допомога скеровувалась до Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит» та Львівського військового госпіталю.