Головна Політика Хотів мер Буська як краще, вийшло – як завжди

Хотів мер Буська як краще, вийшло – як завжди

Мешканці Буська дивуються новому «ноу-хау» від міського голови. «Зелений острівець», або як кажуть, «пішохідний трикутник», поблизу автостанції та приміщення прокуратури, створює небезпечність проїзду транспорту.

   Щоб розв’язати давню проблему паркування при в’їзді на Буську АС, міський голова Ростислав Сліпець вирішив на цей раз встановити «зелений острівець» із пішохідною зоною, зеленими насадженнями декоративних дерев та газонної трави, тим самим показати, що у місті є господар. Втілили таку ідею працівники Буського комунального підприємства (виконали демонтажні роботи), та працівники ДП «Базис Плюс» (облаштували територію).
    Та мешканцям міста, як і самим водіям транспортних засобів, такий елемент «декору» до Буської АС, аж ніяк не сподобався. І хоча міська влада для паркування автівок відвела територію площі Звитяги, але це ніяк не вирішує проблему. Річ у тім, що поруч автостанції – жвавий ринок. Тут не лише багато покупців, а й торгових точок. Для вивантаження та завантаження товарів продавці та покупці змушені ставити автотранспорт на проїжджій частині дороги біля ринку та АС, перешкоджаючи проїзду інших автівок, що рухаються повз ринок, заїзду та виїзду з автобусної станції автобусів і марштруток. Зовсім необдумано встановити «зелений острівець», який лише заважає та ще більше створює аварійну ситуацію. Через так званий «пішохідний трикутник», водії обурені, адже створюється небезпечність проїзду транспорту. 
  На минулій сесії райради депутат Олег Ільків назвав таке «ноу-хау», списанням державних коштів, але аж ніяк не розв’язанням проблеми. Ще один депутат, начальник відділу у справах захисту прав споживачів Буської райради Василь Кашуба, висловився з трибуни сесійного залу так: «Те, що зробив міський голова, він повинен демонтувати за власний кошт, бо інакше люди дадуть йому правову оцінку».
 Інна ГОНЧАРУК, фото автора