Головна Політика У новий цех Кохавинської паперової фабрики інвестували 2 млн євро

У новий цех Кохавинської паперової фабрики інвестували 2 млн євро

ПАТ «Кохавинська паперова фабрика» ввела в експлуатацію новий цех із виготовлення паперових рушників, який включає в себе дві лінії виробництва. Сьогодні, 6 лютого, за участі заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка відбувся урочистий запуск першої лінії.

Як зауважив у вітальному слові Володимир Гірняк, завдання органів державної влади і органів місцевого самоврядування всіляко сприяти таким підприємствам як Кохавинська паперова фабрика.

«Упевнений, у таких успішних керівників як Михайло Титикало треба вчитися як організовувати і розвивати виробництво. Дуже важливо, що частину чистого прибутку власник інвестує саме у виробництво. Додам, що підприємство планує у 2018 році вийти на 500 млн грн обороту», – наголосив заступник голови Львівської обласної ради.

Варто додати, що сумарно в проект інвестували 2 млн євро. Розширення виробничих потужностей дозволить додатково працевлаштувати 24 працівників. Обсяг експорту продукції становитиме 55%.

У новий цех Кохавинської паперової фабрики інвестували 2 млн євро

Довідково:

ПАТ «Кохавинська паперова фабрика» – підприємство целюлозно-паперової промисловості, виробничі потужності якого знаходяться в смт. Гніздичів Жидачівського району Львівської області.

Предметом дiяльностi товариства є: виробництво паперу та виробiв з нього i їх реалiзацiя, зовнiшньоекономiчна дiяльнiсть, торгово-посередницька дiяльнiсть, виробництво товарiв народного споживання.

Обсяг експорту на підприємстві становить близько 40%.Основними споживачами продукції є ТзОВ ВМ Plus (Чехія), ROM-EST EURO (Румунія), ТД «Кохавинка», (м. Київ), ФОП Вайнагій (смт. Гніздичів), СП ТОВ «Київ-Захід» (м. Червоноград), ФОП Колінко (м. Трускавець), ТзОВ «Нова Сервіс» (м. Пустомити), ТОВ ТДК (м. Тернопіль). Частину продукції експортують у Білорусь, Молдову, Угорщину та Нідерланди.

У новий цех Кохавинської паперової фабрики інвестували 2 млн євро