Головна Політика Як на звіт голови Буської РДА скликали місцеве самоврядування та учасників АТО

Як на звіт голови Буської РДА скликали місцеве самоврядування та учасників АТО

В останній день лютого, голова Буської РДА Петро Мороз звітував перед громадськістю про свою діяльність. Широко розрекламований анонс звіту у всіх ЗМІ, обдзвін працівників місцевого самоврядування та учасників АТО, мав додати солідності цьому заходу. Як все було, – далі у розповіді нашого очевидця.

«Не буду Вам розповідати про сухі цифри звіту, а свій погляд спрямую на інше. – розповідає громадський активіст Володимир Типило. 28 лютого, о 16 год 45 хв нас зустрічає малий сесійний зал, в якому працівники Буської РДА розклавши на столі «чорні списки» звіряють кількість «прибувших» із «громадськості». А насправді на звіт було зігнано практично усіх бюджетників міста та району, які і числилися у цих «списках» громадськості. Як результат, весь сесійний зал був заповнений вщент, а хто не помістився, змушений був стояти у малій сесійній залі і слухати про звіт із встановлених гучномовців.
Така кількість «громадськості» приємно вразила голову Львівської ОДА, який на радощах заявив «це свідчить, що громада підтримує Вас». Щиро кажучи у залі дехто навіть почав сміятись, а дехто кинув фразу «ага… розказуй нам, розказуй..»
Але найбільше вразив неприємний коментар працівника місцевого відділку поліції. Коли місцевим мешканцем задавалося питання з приводу паїв та приховування інформації з приводу вбивства працівник відділку поліції кинув таку фразу: «тобі погано живеться у місті, лізти захотілося куди не потрібно…»
Коментарі тут зайві…
По результатах зустрічі: місцева влада взяла на себе зобов’язання провести контроль роботи гральних закладів у Буську, забезпечити дотримання графіку роботи з 09 до 19 год зі сторони поліції.
На жаль лише після зустрічі вдалось дізнатись, що керівник Буської центральної лікарні планує звільнити біля 50 працівників, щоб зменшити видатки…»