Головна Політика Юлія Тимошенко закликала спільно працювати над відбудовою України

Юлія Тимошенко закликала спільно працювати над відбудовою України

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко закликала учасників Всеукраїнського форуму «Новий курс України» до подальшої спільної роботи для того, щоб запропонувати суспільству ефективну програму відновлення України.

«Захід був першим кроком спільної роботи, адже за один день не можна обговорити всі невирішені питання, які загострилися за останні 4 роки», – сказала вона, підсумовуючи роботу Форуму, який відбувся сьогодні в Києві.

Політик наголосила на тому, що найближчим часом відбудуться ще два форуми: щодо економічного курсу та щодо створення системи забезпечення успішного життя українця.

«Ці форуми – для звірки годинників. Після них відбуватиметься тяжка робота щодо узгодження правильного шляху. Я хочу, щоб ми, попри усі складнощі, попри війну, з оптимізмом дивились у майбутнє. І щоб ми, як одна команда, ставили мету, вищу за наш зріст», – заявила лідер партії.

Юлія Тимошенко подякувала учасникам Форуму і закликала «йти разом, іти і робити».

«Саме тому ми починаємо формувати всі робочі групи на платформах. Наше завдання – розпочати працювати і дати країні відповідь. Якщо ми зараз не об’єднаємось, не побудуємо сильну успішну європейську державу, боротьба багатьох поколінь українців за успішну Україну не завершиться. Я вірю в наші сили і я вірю, що ми зможемо», – підсумувала лідер «Батьківщини».