Головна Політика З обласного бюджету на геріатричний пансіонат виділять понад 3 млн грн, –...

З обласного бюджету на геріатричний пансіонат виділять понад 3 млн грн, – Володимир Гірняк

Львівська обласна рада скерує на потреби Львівського геріатричного пансіонату понад 3 млн грн. Рішення про це депутати планують ухвалити на найближчому засіданні бюджетної комісії, а відтак – на сесії облради.

Про це повідомив заступник голови обласної ради Володимир Гірняк під час програми «Право на вибір» на «Першому Західному» у середу, 24 січня.

«Нам вдалося завдяки моніторингу фінансово-господарської діяльності комунальних закладів області минулого року зекономити 110 млн грн., з них по соціальному захисту – 10 млн грн. Можу сказати точно, що більше ніж 3 млн грн з цих коштів піде саме на геріатричний пансіонат, – зазначив Володимир Гірняк. – Адже, як відомо, приміщення цього закладу перебувають в неналежному стані, є значні проблеми з пожежною безпекою, які слід негайно виправляти».

Щодо відведення земельної ділянки,  то на переконання Володимира Гірняка, необхідно врегулювати це питання між Львівською міською радою та облдержадміністрацією. «Ми нікому не віддамо цієї землі. У цьому питанні мають фахово попрацювати юристи. Якщо ми зараз не дамо по руках, то така ситуацію буде й надалі», – наголосив заступник голови облради.