Головна Політика Заради розвитку Карпат: Олександр Ганущин зустрівся з головою Сучавської повітової ради

Заради розвитку Карпат: Олександр Ганущин зустрівся з головою Сучавської повітової ради

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин разом із головою Чернівецької обласної ради Іваном Мунтяном днями у м. Сучава обговорили актуальні питання розвитку Карпат із головою Сучавської повітової ради (Румунія) Георге Флутуром.

Під час зустрічі проаналізували окремі питання розвитку прикордонної інфраструктури гірських регіонів Чернівецької області та Сучавського повіту, визначили пріоритети транскордонної співпраці на 2018 рік, окреслили коло першочергових завдань, зокрема в контексті спільної реалізації транскордонних проектів у рамках Спільної операційної програми «Румунія – Україна 2014-2020». Розглянули можливість підписання відповідних угод про співпрацю.

Опісля Олександр Ганущин, Іван Мунтян і Георге Флутур у м. Сучава вшанувала пам‘ять Великого Кобзаря.

«Спілкувалися в робочому режимі не лише про транскордонні проекти… Востаннє Кобзар був виданий румунською мовою ще в середині минулого століття. Сподіваюся, разом, це і не тільки, – літні табори для румунської молоді, що відчуває себе етнічними українцями, нам спільно вдасться реалізувати. Крім того, із членами Єврорегіону «Карпати – Україна» з Буковини працювали на встановлення партнерських зносин для участі в програмі «Ro-Ua», – розповів голова Львівської облради.