Головна Політика Звіт про діяльність спостережної комісії райдержадміністрації за 2018 рік

Звіт про діяльність спостережної комісії райдержадміністрації за 2018 рік

У Буській райдержадміністрації діє спостережна комісія, яка затверджена розпорядженням голови райдержадміністрації від 4 серпня 2017 року № 232 під головуванням заступника голови райдержадміністрації

Сай Тетяни Петрівни та оформляється постановою, працює відповідно до затвердженого плану роботи на 2018 рік та відповідно до подань Буського ВП Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області щодо осіб звільнених з місць позбавлення волі.

Спостережна комісія Буської райдержадміністрації складається з 8 членів комісії, секретарем спостережної комісії є Маєвська Іванна Ігорівна, заступником голови спостережної комісії обрано Ціхоцьку Людмилу Іванівну. Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 24 січня 2019 року № 08 секретарем спостережної комісії є Туркевич Надія Ігорівна.

Протягом 2018 року засідань спостережної комісії не проводились, у зв’язку із відсутністю подань щодо осіб звільнених від відбування покарання.

На обліку спостережної комісії перебуває 1 особа умовно-достроково звільнена з місць позбавлення волі. На протязі 2018 року звернень за допомогою у працевлаштуванні не було.