У Львові поліцейські затримали подружжя, яке видурювало гроші під приводом виготовлення документів для звільнення з військової служби.
За скоєне мешканцям Шептицького району, 43-річному чоловіку та його 39-річній дружині, загрожує покарання – позбавлення волі на строк до восьми років. Як встановили правоохоронці, чоловік видав себе за працівника органу Територіального центру комплектування та соціальної підтримки і запевнив потерпілу, що може виготовити документи, необхідні для оформлення на законних підставах звільнення із військової служби її сина. Гроші частинами за ці «послуги» отримували дружина псевдопрацівника ТЦК та СП. У такий спосіб подружжя заволоділо коштами в сумі 17 тисяч доларів.
Окрім цього, зловмисниця схожим чином ошукала ще двох жінок, видуривши в одному випадку 10 тисяч доларів, а в іншому – 43 тисячі гривень. Подружжя викрили оперативники кримінальної поліції спільно зі слідчими Львівського районного управління поліції №1, за процесуального керівництва Галицької окружної прокуратури.
Слідчі повідомили жінці про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 і ч.4 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України, а чоловікові – про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Обом загрожує покарання – позбавлення волі на строк до восьми років. Досудове розслідування триває. Невдовзі суд обере підозрюваним запобіжні заходи.
            





