Головна Спорт Депутати Красненської селищної ради затвердили Програму розвитку ПЛАСТУ

Депутати Красненської селищної ради затвердили Програму розвитку ПЛАСТУ

На черговому пленарному засіданні сесії Красненської селищної ради депутати затвердили Програму розвитку пластового руху Національної скаутської організації України, станиці Красне на 2021-2025 роки.

Як йдеться в програмі, пріоритетні напрями діяльності передбачають часткове вирішення проблем молоді, забезпечує духовний, патріотичний, культурний та фізичний розвиток молоді, сприяє долати негативні явища у молодіжному середовищі.

Реалізація програми забезпечить проведення традиційних пластових заходів за фінансової підтримки територіальної громади, розширення мережі та покращення якості облаштування пластових приміщень (домівок) для діяльності гуртків у селах громадах, зміцнення та модернізація матеріально- технічної бази домівок станиці.

Станиця Красне Пласту- Національної Скаутської Організації України є однією з найбільших молодіжних організацій в районі. До станиці Красне належать: курінь ч.40 ім. Софії Караффи-Корбут, курінь ч. 63 ім. Івана Тиктора, підготовчі курені ім. Магдалини Чучман та Дмитра Куп’яка. Всього станиця налічує 146 учасники. Пластові гуртки діють в с.Задвір’я, с.Полтва, с.Полоничі, с.Петричі, с.Гумнисько, с.Переволочна, с.Топорів, с.Соколя, с.Побужани, в смт Красне та смт Олесько, м.Буськ. Основна діяльність направлена на національно-патріотичне, фізичне та духовне виховання дітей молоді віком 6-18 років. Сама праця в Пласті має чітко виражене соціальне спрямування.

Станиця Красне Пласту НСОУ створена 1996 році.