Головна Спорт Каратисти – в авангарді

Каратисти – в авангарді

Після літнього відпочинку надбужанські каратисти знову потішили нас високими результатами. У вересні скарбничка їхніх нагород поповнилась золотом, сріблом і бронзою, які вони вибороли на Чемпіонаті України з кіокушинкай карате в розділах куміте та ката серед молоді, юнаків і дівчат 1997-98 р.н.

27-28 вересня до Львова на спортивний комплекс "Будівельник" з'їхалось 208 спорстменів з сімнадцяти областей України. Бущину представляли 8 «авангардівців». З них четверо вибороли призові місця. Це Юрій Крюков (І – куміте, ІІ – ката), Микола Нижник (ІІ – куміте), Христина Осика (ІІ – куміте, IV – ката), кожному з них за результатом змагань присвоять звання кандидата у майстри спорту України. А Олег Осика, зайнявши ІІІ місце в куміте, отримає ІІ дорослий розряд.

Варто зазначити, що чемпіонат у Львові був відбірковим до Чемпіонату Європи, який відбудеться 15-16 листопада в м.Орадя (Румунія). Відтак четвірка призерів готується гідно представити на ньому Україну.

Участь у змагах також взяли  Дмитро Яцишин, Олег Левчук, Віталій Скарбек і Олег Пригарний, які виступили менш вдало, але отримали важливий спортивний досвід і стимул до майбутніх перемог. А їхній тренер Віталій Крюков, користуючись нагодою, запрошує усіх бажаючих у секцію кіокушинкай карате, якій у 2014 виповниться 15 років. Нагадуємо, що заняття для дітей віком від 5 років і старше проходять у спортивних залах Буської гімназії та Красненської ЗОШ №1.

Ірина Гаєвська