Головна Спорт Команда Буського району здобула друге місце у спартакіаді Львівщини для осіб з...

Команда Буського району здобула друге місце у спартакіаді Львівщини для осіб з інвалідністю

Впродовж 12-13 вересня 2018 року на базі лікувально-оздоровчого комплексу «Ровесник» в с. Бендюга Сокальського району проводилася ХХХI обласна спартакіада для людей з інвалідністю.

Відкрила змагання директор департаменту соціального захисту населення Наталія Кузяк.

«За останнє десятиріччя соціальна політика України стосовно осіб з інвалідністю зазнала суттєвих змін. Сьогодні особи з інвалідністю беруть активну участь у суспільному житті, є повноправними членами суспільства та прикладом для більшості, їхня сила та витримка вражає», – зазначила Наталія Кузяк.

Традиційно, вже шістнадцятий рік поспіль, участь у ній взяла команда Буського району у складі 5 спортсменів. Надбужанці здобули шість золотих медалей, чотири срібних та одну бронзову. У результаті наші спортовці вибороли II командне місце серед команд 21 району Львівської області.

Із Буського району у змаганнях взяли участь Фабіянський Василь в категорії ВС -5 (I місце з бочча і більярду та II місце з настільного тенісу), Підгірний Андрій у категорії ВС-4 (I місце з бочча та II місце з настільного тенісу та в перегонах на візках), Дончак Петро (I місце з бігу та стрибків в довжину), Сурма Дем’ян (I місце з бігу, II місце зі стрибків у довжину та III місце з дартсу). Після завершення змагань усіх учасників нагородили медалями і грамотами, а команду – кубком і грамотою за заняте II командне місце.
Напередодні 5-10 вересня в Одесі відбулася XIII Всеукраїнська Спартакіада, в якій взяла участь і успішно виступила представник Буського району Климус Софія Якимівна. Після завершення цьогорічних Всеукраїнських та обласних змагань у Буській районній асоціації інвалідів та реабілітаційно-спортивному клубі інвалідів «Вікторія» розпочнеться підготовка до спортивних змагань наступного року.
Наша команда висловлює подяку за допомогу в організації поїздки Голові Буської РДА Морозу П.С., голові Буської районної ради Глові Б.В. , голові Буської міської ради Сліпцю Р.С. та благодійнику Квятковському Д.О.

Спартакіада відбувалась в межах реалізації заходів Обласної комплексної програми правового захисту, соціальної підтримки та реабілітації людей з інвалідністю Львівщини на 2015-2018 роки.