Головна Спорт Маркіян Мальський відзначив переможців міжнародних змагань із спортивних танців

Маркіян Мальський відзначив переможців міжнародних змагань із спортивних танців

Cьогодні, 13 серпня, голова Львівської ОДА Маркіян Мальський зустрівся з переможцями міжнародних змагань із спортивних танців Давидом Комарницьким та Ангеліною Черковською.

“Ми пишаємось вами, ви великі молодці. Тішить, що у своєму юному віці ви показуєте такі гарні приклади у своєму класі і я впевнений, що батьки вами гордяться. У всіх справах, які ви робите, несіть пам’ять про те, що ви вже є чемпіонами, але на цьому не зупиняйтесь. Нових вам досягнень, побільше нагород. Залишаючись собою, не забувайте мотивувати інших людей досягати вершин”, – зазначив очільник області.

За високу професійну майстерність голова Львівської ОДА відзначив переможців міжнародних змагань із спортивних танців грошовими сертифікатами.

Зазначимо, Давид Комарницький та Ангеліна Черковська – кандидати в майстри спорту України, абсолютні чемпіони України 2018 року серед юваналів І, переможці міжнародних змагань з спортивних танців у Парижі (Франція), володарі 5 кубків фестивалю спортивних танців у Великобританії, переможці відкритих міжнародних командних змагань у Китаї в обох видах програми (європейська та латино-американська програми).

На цих же змагання у Китаї збірна команда України у складі:

1. Путілін Микола – Жагліна Анастасія (стандартна програма)

2. Костенко Олександр – Синенко Олена (стандартна програма)

3. Комарницький Давид – Черковська Ангеліна (латино-американська програма)

4. Бєлєвцов Степан – Паньченко Мар‘яна (латино-американська програма) виборола перемогу у всіх танцях з найвищими балами і величезним відривом від інших команд, обійшовши представників Росії, Молдови, Китаю, Італії та Англії.

Тренер – Ірина Марюк (м.Стрий).