Головна Спорт Нагороди для найкращих спортсменів

Нагороди для найкращих спортсменів

У середу, 26 жовтня, у Львівській облдержадміністрації нагородили найкращих спортсменів місяця за підсумками вересня. Цього разу відзначили одразу трьох спортсменів – чемпіонів XV літніх Паралімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, які представляли Львівщину. Це, зокрема, представники фехтування на візках Антон Дацко та Андрій Демчук та представник настільного тенісу Віктор Дідух.

"Цього разу голосування було винятковим – адже найкращими спортсменами області за підсумками спортивного вересня стали відразу троє спортсменів, до того ж вперше номіновано представників "Інваспорту" – чемпіонів XV літніх Паралімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро, які представляли Львівщину, – зазначила під час урочистої церемонії нагородження заступник голови-керівник апарату ЛОДА Маріанна Вільшинська. – Ми пишаємося вами і вашими перемогами. Дякуємо за вашу силу, терпіння, мужність і головне – за позитивний приклад для наслідування".
Опісля Маріанна Вільшинська спільно із головою НОК у Львівській області Юрієм Турянським вручили найкращим спортсменам відзнаки та грошові премії. 

Депутати прийняли рішення про надання матеріальної допомоги:
Дацку Антону Володимировичу – чемпіону Паралімпійських Ігор 2016 року в м.Ріо-де-Жанейро, жителю м.Буськ у розмірі 20 тис. гривень;
Дідуху Віктору Ігоровичу – чемпіону Паралімпійських Ігор 2016 року в м.Ріо-де-Жанейро, жителю с.Андріївка у розмірі 20 тис. гривень.
Нагадуємо, що відділення НОК України у Львівській області спільно з членами колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації щомісяця відзначає найкращого спортсмена Львівщини за підсумками окремого місяця.

Також, нещодавно у місті Біла Церква на Київщині завершився Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу в різних вікових категоріях, в якому взяла участь і збірна команда Львівської області. Кращими серед кросменів Львівщини виявилися бущанка Ірина Племянник (тренери Сташків М.В., Єретик В.Ю.), яка на дистанції 4 км серед юніорок з результатом 15:04 здобула бронзову нагороду та львівянин Богдан-Іван Городиський (тренери Сташків М.В., Хіміон Т.В.), котрий на дистанції 8 км виборов ще одну бронзову нагороду. 

Обидвоє спортсменів будуть представляти збірну команду України на Чемпіонаті Європи з кросу, що відбудеться 11 грудня цього року в місті Чіа (Італія).