Головна Спорт Перемогли “Олімпійці” з Андріївки

Перемогли “Олімпійці” з Андріївки

1867

Другий (районний) етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва "Олімпійське лелеченя" відбувся у Буській ДЮСШ. Змагалось 7 команд з Андріївки, Тур'я, Петрич, Красненської першої, Буських першої, другої та гімназії. Присвячені такі змаги юнацьким Олімпійським іграм. Вони пропагують здоровий спосіб життя  та розвиток олімпійського руху в Україні, таким шляхом залучаючи якомога більшу кількість дітей та юнацтва до занять спортом.

Організаторами заходу висту­пили Львівське відділення НОКу, Управління з питань фізичної культури та спорту ЛОДА, Фе­дерація футболу Львівщини, відділ освіти, молоді та спорту Буської РДА.

Під оплески вболівальників на спортивну арену вийшли ко­манди-учасниці. Їх вітали за­ступник голови райради Михайло Гаєвський, завсектору відділу освіти, молоді та спорту Дмитро Татарин, старший тренер Бу­ської ДЮСШ Володимир Єретик, ме­тодист райво Любомир Ці­хо­цький, директор Андріївської ДЮСШ «Авангард» Богдан Пасічник. З віталь­ним словом до учасників зверну­лись Михайло Гаєвський та на­родний депутат України Ірина Сех, яка подарувала їм солодощі.

Незмінними символами Олім­пійських ігор є Олімпійський прапор, де на білому полотнищі поєднані п'ять кілець, які сим­во­лізують континенти планети (синє – Європу, зелене – Австралію, чорне – Африку, жовте – Азію, червоне – Америку) і Олім­пій­ський вогонь. Все це було на зма­гах і в Буську: і прапор (танець з кільцями виконали учні Сторони­бабської школи), і запалення вог­ню. Звучали пісні у виконанні Рус­лана Чучмана і Юрія Застав­сько­го, Анастасії Карпчук та Аліни Крав­чук з Буської гімназії, висту­пали і боксери з клубу "Самсон".

У програмі свята – приві­тан­ня команд і загально розвиваючі ігри – конкурси-естафети: "кен­гуру", "чарівна паличка", "футбо­лісти", "баскетболісти", "пінг-понг" та олімпійська вікторина.

Фаворитами "Олімпійського ле­леченяти" відразу стали анд­ріїв­ські "Олімпійці", які тримали пер­шість у всіх конкур­сах. Тут варто від­зна­чи­ти і їхнього вчителя-на­став­ника Світлану Падус. На­бравши най­біль­шу кіль­кість балів – 89 – анд­ріївці здо­були пе­ре­­могу. Зазна­чу, що перема­га­ють вони не вперше.

Друге місце зайняла коман­да "Капітошка" з Буської другої, третіми були "АСИ" з Буської гім­назії. Далі "Невга­мовні дра­кони" з Петрич, "Смай­лики" з Крас­ненської першої, "Проме­тей" з Буської першої та "Лелека" з Тур'янської школи.

Всі команди нагородили дип­ломами, кубками, фут­боль­ними м'ячами та пам'ятними сувені­рами. А "Олімпійці" з Анд­ріївки готуються до обласного етапу конкурсу, який відбудеться у квітні. Нагадаю, що минулоріч на таких змагах вони вибороли ІІІ місце.

Лариса ГАРАСИМІВ