Головна Спорт У Буському районі пройде перший районний велопробіг з нагоди Дня спортовця

У Буському районі пройде перший районний велопробіг з нагоди Дня спортовця

З метою пропаганди здорового та активного способу життя та екологічної альтернативи авто, надбужанці матимуть нагоду взяти участь у неділю, 9 вересня, у першому районному велопробігу, присвяченому Дню фізичної культури та спорту, та пам’яті останнього головнокомандувача УПА Василя Кука.

У заході планується, що візьмуть участь надбужанські спортовці, вчителі, представники влади, громадських організацій. Разом із ними бущани на гості району також мають можливість проїхатись на свлїх двоколісних транспортних засобах вулицями міст та сіл.

Як розповів «Буському медіа порталу» організатор дійства, керівник Спілки політв’язнів і репресованих Буського району Сергій Бондаренко, цьогоріч День фізичної культури і спорту припав на роковини смерті відомого земляка Василя Кука, тому учасники велопробігу під державними прапорами проїдуть маршрутом від адмінбудівлі Буської РДА/райради (вулиця Львівська,2) – вулицями Буська – с.Гумнисько – Сторонибаби – Красне, до могили Василя Кука.

Збір учасників велопробігу о 11.00 біля будівлі Буської районної державної адміністрації (вулиця Львівська, 2).

О 12.30 год. на могилі Василя Кука у селищі Красне відбудеться вшанування 11-річниці з дня смерті останнього Головного командира УПА Василя Кука.

Шановні надбужанці, долучайтесь до здорового способу життя!