Головна Спорт Уродженець Бущини Віктор Дідух – володар двох золотих медалей Чемпіонату Європи з...

Уродженець Бущини Віктор Дідух – володар двох золотих медалей Чемпіонату Європи з настільного тенісу

Днями у м. Лашко (Словенія) завершився чемпіонат Європи з настільного тенісу серед паралімпійських команд. Про це інформують у ЛОДА.

У змаганнях взяли участь спортсмени з інвалідністю з понад 30 європейських країн.

Чемпіон Паралімпійських ігор в командних змаганнях представник Львівщини, уродженець села Андріївка Буського району Віктор Дідух здобув дві «золоті» медалі чемпіонату Європи 2017 – в особистому та командному заліках.

Загалом до збірної команди України увійшло 16 спортсменів. У загальнокомандному заліку збірна України посіла 1 місце, здобувши 10 нагород.