Головна Спорт У Буську планують завершити реконструкцію басейну літом

У Буську планують завершити реконструкцію басейну літом

Голова Львівської обласної державної адміністрації оглянув хід виконання реконструкції басейну Буської дитячо-юнацької спортивної школи. Про це повідомили у Буській райдержадміністрації.

Актуальність проекту полягає в створенні належних умов для проведення навчально-тренувальних занять з плавання учнів Буської ДЮСШ, навчанню плавання учнів загальноосвітніх закладів району, проведенні фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів міського, районного, обласного рівнів, а також залученні населення до занять фізичною культурою та спортом, в тому числі людей з інвалідністю, їхньому доступу до басейну.

Загальна вартість реконструкції басейну становить понад 11,8 мільйона гривень.

Роботи на об’єкті тривають, зокрема, здійснюються оздоблювальні роботи.

Обсяг виконаних робіт станом на 1 березня становить 69%.

Здати в експлуатацію об’єкт планують влітку, зазначили у райдержадміністрації.

Нагадаємо, на початку листопада минулого року відділ освіти Буської райдержадміністрації підписав угоду на реконструкцію басейну місцевої ДЮСШ з перемишлянською фірмою «Пласт». Фірма-переможець відновить міський басейн за 11,8 млн грн. Про це інформувало видання «Наші гроші. Львів» з посиланням на інформацію з порталу публічних закупівель Prozorro.

У Буську планують завершити реконструкцію басейну літом

Загалом відділ освіти Буської РДА провів чотири тендери на ці роботи. Під час другої закупівлі відділ освіти відхилив конкурентів «Пласту»: ПП «ЛВ-Арка» і ТОВ «Терон девелопмент». Остання фірма оскаржила це рішення в АМКУ, який і зобов’язав освітян скасувати торги. На третьому тендері не виграла жодна з компаній, оскільки у кожної знайшли помилки у тендерній документації. І нарешті, у четвертій закупівлі знову перемогло ТОВ «Пласт», яке змагалося із ТОВ «Терон девелопмент» та приватним підприємцем Іваном Якимівим. Дешевші пропозиції останніх двох відхилили. Причому «Пласт» та Якимів надали однаково оформлені документи та користувалися однаковим номером телефону.