Головна Свято 20 грудня у Буську районну асоціацію інвалідів завітав Миколай

20 грудня у Буську районну асоціацію інвалідів завітав Миколай

Розпочалося свято з привітання голови асоціації Софії Климус, а далі ведуча Наводілова Христина розповіла про життя і діяльність Чудотворця, діти ансамблю асоціації «Бусленята» співали пісні Миколаю (кер.ансамблю Андрій Коник).

Також було невеличке театральне дійство з добрими персонажами ангелами та злим чортиком (кер.Христина Наводілова). Тоді завітав Святий Миколай (Василь Федоришин) з великим мішком, у якому були подарунки для всіх чемних діток.

Кожний маленький учасник свята за гостинець мав заспівати пісеньку, або прочитати вірш, розповісти Святому Миколаю, які добрі справи він зробив у цьому році.
Ніхто не отримав у подарунок «різки», значить усі дітки були чемні і заслужили на солодкий подарунок, а Антипко незадоволено скреготів зубами.
Коли мішок спорожнів, то всі разом подякували Святому Угоднику за подаруночки, пообіцяли бути ще чемнішими і попросили завітати на другий рік знову.
Буська районна асоціація інвалідів щиро дякує голові Буської РДА, головам Буської районної та міської ради та благодійникам, меценатам, які внесли свій вклад в проведення свята.

20 грудня в Буську районну асоціацію інвалідів завітав Миколай

20 грудня в Буську районну асоціацію інвалідів завітав Миколай