Головна Свято Делегація бущан взяла участь в обласному заході з нагоди відзначення Дня Героїв

Делегація бущан взяла участь в обласному заході з нагоди відзначення Дня Героїв

967

26 травня, у Львові відзначали Свято Героїв. З цієї нагоди біля пам’ятника Степанові Бандері зібралися керівники органів влади з усієї області, представники волонтерських, патріотичних та

ветеранських організацій, учасники АТО, родичі Героїв Небесної Сотні, медики Майдану та учасники Революції Гідності, молодіжних громадських організацій, ліцеїсти, школярі та студенти.

Делегацію Буського району очолював перший заступник голови райдержадміністрації Олег Ільків.

Бущани разом з іншими учасниками заходу з великим синьо-жовтим полотнищем державного Прапора України пройшли вулицями обласного центру урочистою ходою до пам’ятника Тарасові Шевченку, що на проспекті Свободи.

За маршрутом руху колони учасники ходи вшанували визначних діячів української історії та поклали квіти біля меморіальних таблиць Є. Коновальцю, Р. Шухевичу, до пам’ятника М. Вербицькому, пам’ятника Жертв комуністичних злочинів на пл. М.Шашкевича, до таблиці жертвам спецслужб тоталітарних режимів, пам’ятника отцю М.Шашкевичу, таблиць патріарху Й.Сліпому, О.Гасину та Р.Дашкевичу.

Зазначимо, що у склад делегації району ввійшли ветерани ОУН-УПА, Спілки політичних в’язнів і репресованих, учасники АТО, активні учасники Революції Гідності, вчителі загальносвітніх закладів району, що викладають школярам предмет “Захист Вітчизни”.

Квіти від нашої делегації лягли цього урочистого дня до підніжжя пам’ятників Степанові Бандері та до пам’ятника Тарасові Шевченку.

Делегація бущан взяла участь в обласному заході з нагоди відзначення Дня ГероївДелегація бущан взяла участь в обласному заході з нагоди відзначення Дня ГероївДелегація бущан взяла участь в обласному заході з нагоди відзначення Дня ГероївДелегація бущан взяла участь в обласному заході з нагоди відзначення Дня ГероївДелегація бущан взяла участь в обласному заході з нагоди відзначення Дня ГероївДелегація бущан взяла участь в обласному заході з нагоди відзначення Дня ГероївДелегація бущан взяла участь в обласному заході з нагоди відзначення Дня ГероївДелегація бущан взяла участь в обласному заході з нагоди відзначення Дня ГероївДелегація бущан взяла участь в обласному заході з нагоди відзначення Дня ГероївДелегація бущан взяла участь в обласному заході з нагоди відзначення Дня ГероївДелегація бущан взяла участь в обласному заході з нагоди відзначення Дня ГероївДелегація бущан взяла участь в обласному заході з нагоди відзначення Дня ГероївДелегація бущан взяла участь в обласному заході з нагоди відзначення Дня ГероївДелегація бущан взяла участь в обласному заході з нагоди відзначення Дня ГероївДелегація бущан взяла участь в обласному заході з нагоди відзначення Дня ГероївДелегація бущан взяла участь в обласному заході з нагоди відзначення Дня ГероївДелегація бущан взяла участь в обласному заході з нагоди відзначення Дня ГероївДелегація бущан взяла участь в обласному заході з нагоди відзначення Дня ГероївДелегація бущан взяла участь в обласному заході з нагоди відзначення Дня ГероївДелегація бущан взяла участь в обласному заході з нагоди відзначення Дня Героїв