Головна Свято Рік Водяної Змії вже на порозі

Рік Водяної Змії вже на порозі

Новий рік – одне із найяскравіших і світлих свят, яке хочеться відзначити весело і оригінально, щоб було не так, як торік. Багато сімей традиційно зустрічають його вдома, серед рідних і близьких. Але такий варіант не завжди  влаштовує молодих, особливо тих, у кого ще немає сім’ї. Їм хочеться веселого, красивого і шикарного свята, щоб в наступному році радіти багатству та удачі. Адже недаремно існує повір’я: "Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш". Хоча варто знати, що 2013 – рік Водяної Змії, а змія не переносить шуму. Тому астрологи рекомендують його зустрічати таки в тісному сімейному колі. У новорічну ніч важливо насолоджуватися спілкуванням з близькими людьми,  відкинути усі переживання, турботи, а перед останнім боєм курантів загадати таємне бажання, яке обов’язково  здійсниться.
У колі сім’ї за святковим столом
    Щоб накрити новорічний стіл на двох, за приблизними підрахунками доведеться витратити від 500 до 1000 гривень (а може, й більше, оскільки  у кожної сім’ї свої вподобання). Аби трохи  зекономити, окремі продукти, такі як олія, шоколад, цукерки, алкоголь, слід придбати заздалегідь. Адже усі добре знаємо, що за кілька днів до Нового року їх вартість підстрибне одразу на 10-20%. Хоча варто надати належне магазину "Рукавичка", який зацікавлений в обігу продукції, щоразу пропонує товари за акційними знижками. Вже сьогодні можна придбати новорічні подарунки – солодощі від 17 гривень, різноманітні ялинкові прикраси, олію, алкоголь за низькими цінами, чого не скажеш про міський ринок та інші бузецькі крамниці. Для них свята – «жнива», коли ж ще так зароблять! Тож, шановні бущани, не баріться, заповнюйте новорічний кошик завчасу.
Новий рік в барі
    Як сказав один бущанин, це ідеальний варіант для тих, хто може собі дозволити витратити весь місячний заробіток за одну новорічну ніч. Проте в барі можна покуштувати велику різноманітність смачних страв і провести вечір з розмахом у красиво оформленому залі. Заклади харчування заздалегідь готують своїм гостям святкову програму, подарунки, сюрпризи. Щоб туди  потрапити, треба за місяць наперед замовити столик і новорічне меню. Шукати вільні місця перед самим Новим роком марно, вони будуть усі зайняті. Вартість новорічного столу на одного – від 150 грн.
Засніжений ліс
та пухнаста ялинка з шишками
    Красивий краєвид, хвойний аромат, шампанське та незабутній смак гарячого шашлика в холодну пору – далеко не всі переваги цього варіанту. В лісі можна грати в сніжки, кататися на лижах, сміятися і кричати на весь голос (ніхто не зробить зауваження). Варто лише підібрати компанію друзів-однодумців, які готові пожертвувати теплом та затишком заради зимового лісу і морозяного повітря, і водія, який не вживатиме алкоголю в новорічну ніч, аби всіх привезти до лісу і щасливими та здоровими повернути додому.
Сауна – здоровий спосіб життя
    Гаряча сауна, прохолодний басейн, море пива у веселій і галасливій компанії друзів, зазвичай, припадають до душі багатьом молодим людям. В нашому районі є понад два десятки саун, що знаходяться при барах та на приватних дворах. Тож особливого ажіотажу із замовленням місця наперед не буде – будуть лише приємні спогади. Година такої зустрічі Нового року – від 100 гривень.
    Зрештою, який би не був варіант зустрічі Нового року, головне, щоб все було від душі та зі святковим новорічним настроєм.
    Інна ПАЛАМАР