Головна Свято На Бущині відзначили День Соборності

На Бущині відзначили День Соборності

22 січня, як і по всій Україні, в громадах Бущини відзначили День Соборності України

У Буську міський голова Ростислав Сліпець, його заступник Володимир Зеленюх, заступники голови РДА Богдан Гринишин та Тарас Дума, представники освіти та культури, учасники ООС (АТО) Буської громади взяли участь у всеукраїнському флешмобі “В єдності – сила”, пов’язавши синьо-жовті стрічки на мості через річку Західний Буг, який символічно об’єднує частини України в єдину неподільну державу, виконали у місці проведення акції Державний Гімн України.

Згодом міський голова Ростислав Сліпець разом з першим заступником голови РДА Богданом Гринишиним поклали квіти до пам’ятника Незалежності у Буську.

У селищі Красне захід з нагоди Дня Соборності відбувся біля пам’ятника братської могили борців за волю України. Цьогорічне відзначення Дня Соборності України припало на час локдану, тому масові заходи були заборонені, відповідно до прийнятих на державному рівні вимог карантину.

З дотриманням усіх протиепідеміологічних вимог Красненський селищний голова Роман Фурда разом із заступником Андрієм Лащуком та секретарем Світланою Дідух поклали квіти до підніжжя пам’ятника Борцям за волю України.

У селі Соколівка мешканці з дітлахами прикрасили місцевий недіючий фонтан якравими стрічками усіх областей України, з’єднаними символічним вінцем держави.