Головна Свято На Бущині Святий Миколай відвідав літніх людей хоспісного відділення

На Бущині Святий Миколай відвідав літніх людей хоспісного відділення

1561

Працівники відділу культури Буської РДА завітали у Йосипівське хоспісне відділення, де проживають люди похилого віку без родинної підтримки, щоб подарувати стареньким справжнє зимове свято.

На Бущині Святий Миколай відвідав літніх людей хоспісного відділенняУ народі вважають, що Святий Миколай піклується про мандрівників, водіїв, туристів, воїнів. Також святий допомагає у скруті, боронить від стихійного лиха. Крім того, саме Миколай – покровитель дітей, молоді і завжди опікується їх життям та навчанням, допомагає обездоленим.

Саме по цій причині працівники відділу культури та туризму Буської РДА завітали до людей похилого віку не тільки з піснями та театралізованою постановкою, але й з подаруночками. Для цього працівники галузі культури закупили солодощів, ящик вафлів передала Буська музична школа, а наші хлопці-побратими – печиво з родзинками.

Сьогодні у закладі проживають 33 людей похилого віку. Хоча, радше доживають. Їм бракує спілкування, турботи та людського тепла. Тому допомога людям похилого віку полягає не тільки у матеріальній, але й у моральній підтримці. Просте щире спілкування, терпіння, співпереживання для них дуже важливо.

На Бущині Святий Миколай відвідав літніх людей хоспісного відділення