Головна Свято На Бущині відбулося урочисте відкриття пластунського року

На Бущині відбулося урочисте відкриття пластунського року

У п’ятницю, 9 жовтня, відбулося урочисте відкриття пластунського року у селі Брахівка, що на території Кутівської сільської ради.

Саме там отаборилися у приміщенні колишньої школи та на її подвір’ї 70 учасників заходу, серед яких підлітки чи не з усіх населених пунктів району, а також їх старші наставники. Впродовж трьох днів тут прийматимуть в свої ряди нових пластунів, проведуть Повстанську ватру та інтелектуальні змаги, діти здобуватимуть вміння та навички, які повсякчас необхідні пластунам.

Привітав пластунів з початком таборування заступник голови районної ради Роман Фурда.

«Буська районна рада, де маю за честь працювати заступником, щороку в рамках Програми підтримки пластового руху виділяє кошти на підтримку організації, проведення різноманітних пізнавальних і патріотичних заходів й ця підтримка, я переконаний, після створення об’єднаних громад – Красненської та Буської – має бути продовжена. Бо Пласт – це українська організація з багатолітньою славною історією, яка сприяє всебічному патріотичному вихованню і самовихованню української молоді на засадах християнської моралі, виховує відповідальних громадян українського суспільства», – зазначив у своєму виступі Роман Фурда.

На Бущині відбулося урочисте відкриття пластунського рокуТакож слово до пластунів мали: Декан, митр. прот. Володимир Целень, Кутівський сільських голова Ігор Карпій, представники громадських організацій.

За матеріалами Буської районної ради