Головна Свято На Львівщині триває підготовка до молодіжного патріотичного фестивалю «Зашків – джерело Духу»

На Львівщині триває підготовка до молодіжного патріотичного фестивалю «Зашків – джерело Духу»

Сьогодні, 4 червня, у Львівській ОДА під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського відбулась організаційна нарада щодо проведення фестивалю «Зашків – джерело Духу».

«На першому місці під час проведення фестивалю повинна бути безпека. Це, зокрема, пожежна, харчова, дорожня, медична сфери. Також важливо залучити максимальну кількість людей до участі у фестивалі, щоб продемонструвати, що наша молодь може цікаво і корисно відпочивати без алкоголю та інших речей згубних для здоров’я»,- зазначив Ростислав Замлинський.

Про заплановані заходи фестивалю розповів директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.

«У перший день фестивалю 14 червня заплановане проведення віче біля музею-садиби Євгена Коновальця. Окрім виступів представників влади та громадськості відбудуться також виступи шкільних колективів. Після віче молодь візьме участь у квесті, а вже вввечері молоді люди пройдуть колоною до музею, де для них проведуть історичну лекцію»,- розповів Андрій Ковальський.

Також в межах фестивалю заплановані велопробіг від Степана до Євгена, показ військової техніки, виступи кінологічного центру, школи бойового мистецтва та інші заходи. Завершиться фестиваль спільною молитвою за Україну.

Зазначимо, що цьогорічний фестиваль є вже 13-тим і відбуватиметься упродовж трьох днів 14-16 червня. Захід в першу чергу орієнтований на українську молодь та має на меті популяризувати постать Євгена Коновальця через інтелектуальні, творчі, спортивні та інші заходи.