Головна Свято Сьогодні схилах Олеського замку триває щорічне свято меду

Сьогодні схилах Олеського замку триває щорічне свято меду

Сьогодні 11 серпня на території музею-заповідника «Олеський замок» відбудеться традиційний, вже четвертий за ліком, Міжнародний фестиваль меду «Надбужанські медобори».

Участь у фестивалі вже традиційно візьмуть пасічники Буського та сусідніх районів, гості зі Львова та з-за кордону. Біля підніжжя замку працюватиме фотозона, мистецький майданчик з концертною програмою, яка складатиметься з більш як 70 номерів і в якій візьмуть участь 400 учасників, проводитимуть майстер-класи, вікторини, виставку старожитніх речей, пов’язаних з бджолярством.
Гостей зустрічатимуть при вході на територію замку народні музики та бджілки-волонтери.
На виставці-продажі продуктів бджільництва охочі зможуть придбати мед, пилок, прополіс, пергу. А ще відбудеться дегустація страв та напоїв із меду: млинців, медівників, медового квасу, медовухи, тощо. Бджолярі, як досвідчені, так і початківці, зможуть придбати різноманітний реманент для своєї пасіки.

До участі організатори також запрошують територіальні громади району, кожна з яких матиме нагоду представити та популяризувати серед гостей фесту свою унікальність, народні промисли, кухарські та кулінарні вміння газдинь, порадувати номерами художньої самодіяльності та оригінальними костюмами.

Зазначимо, що фестиваль розпочався о 12 год. та триватиме до 20 год. вечора. Офіційне відкриття о 14.00 год. Дрес-код – вишиванка.

Мета фестивалю – демонстрація, дегустація та продаж продуктів бджільництва кращими пасічниками району та області, вшанування професії пасічника та любителів меду посередництвом засобів мистецтва.