Головна Свято Працівники галузі культури Бущини наліпили вареники воїнам на передову

Працівники галузі культури Бущини наліпили вареники воїнам на передову

День св.Миколая люблять усі – і діточки, і дорослі. Всі в очікування чуда, всі в очікуванні сюрпризів і просто уваги до себе. Потребують їх і ті, хто далеко від родини, хто кожну мить наражає себе на небезпеку. Це ті хлопці і дівчата, які оберігають рубежі нашої держави.

Напередодні Дня св.Миколая на схід України вирушають наші бущани-волонтери – Юрій Савчин та Роман Гаєвський.

Працівники галузі культури Буського району вирішили допомогти св. добродійнику Миколаю і передати подарунки новітнім Героям. Знаємо, що хлопці скучили за традиційними українськими смаколиками – варениками.

Тож вареники цього разу ліпили господині з Чанижа, Тур’є, Яблунівки, Боложинова, Верблян, Кізлова, Журатина, Ракобовтів, Острівчика-Пильного, Петричів, Острова, Побужан, Нового та Старого Милятина, Гутиська-Тур’янського.

Долучились працівники Буського РНД, бухгалтерії, держслужби: передали і солодощі, і миючі засоби, і закрутки.

Працівники галузі культури Бущини наліпили вареники воїнам на передовуЯк розповіла кореспонденту начальник відділу культури та туризму Буської РДА Людмила Ціхоцька, художній керівник народного дому с.Побужани, депутат районної ради, волонтер Марія Гаєвська передала 12 ящиків домашніх пиріжків і наліпила разом із своїми подругами понад три тисячі вареників.

Нагадаємо, що більше 300 ящиків пиріжків з моменту початку проведення АТО спекла для наших захисників депутат Буської районної ради Марія Гаєвська. Минулого року вона випекла 7 ящиків смачних рум’яних пиріжків з маком та вишнею, а долучились до доброї справи і її односельчани.  У селі про пані Марію Гаєвську відгукуються як про активну й ініціативну жінку, яка своїм прикладом показує, як важливо допомагати та підтримувати тих, хто цього потребує.

 

Працівники галузі культури Бущини наліпили вареники воїнам на передову Працівники галузі культури Бущини наліпили вареники воїнам на передову