Головна Свято Зі щирим серцем – у «Добре серце»

Зі щирим серцем – у «Добре серце»

Цього року вихованці Буського районного дитячого будинку "Добре серце" в с.Новий Милятин заздалегідь почали святкувати найкраще для них свято у році.

Оксана Козак, яка родом з міста Буська, 15 грудня організувала поїздку на льодовий каток до Львова, де діти відвідали й виставку екзотичних тварин. А журналістка "Високого замку" Галина Ярема допомогла нашим діткам потрапити у Львівську філармонію на перегляд музичної казки до Дня св. Миколая.

А вже з понеділка до дітей приїжджали гості із подарунками і привітаннями. Завітали до нас учні і батьки з ЗОШ № 53 м.Львів з великим плазмовим телевізором, ГО "Турбота в дії" – із солодкими частунками і забавами для дітей, юні пластуни із Заводської ЗОШ.

19 грудня дітей привітав голова Буської РДА В.Сай разом із керівником Держкомзему Львівщини  С.Ярмусом. Цієї святкової днини приїхали і працівники Буського районного відділу міліції, подарували супутникову антену, а представники СК "Провідна" – солодощі, канцелярські товари, іграшки.

У відповідь на дитячі листи прибули посланці святого Миколая – ГО "Молодь за зміни", Клуб байкерів м.Львів, студенти юридичного факультету ЛНУ ім.І.Франка.

Приємно було отримувати подарунки від народного депутата V і VIІ скликань М.Ковзеля (зимове взуття, солодощі), працівників Львівського лікеро-горілчаного заводу (квитки в аквапарк), Асоціації платників податків у Львівській області (одяг, солодощі, багато фруктів). Також очікуємо студентів з Ветеринарної академії, Аграрного університету і фізичного факультету ЛНУ ім. І.Франка.

Діти безмежно вдячні всім за увагу, турботу, християнське милосердя.

Тарас Баландюк,
директор РДБ "Добре серце"