Головна Свято В Буську відзначили День молоді

В Буську відзначили День молоді

За традицією, в останню неділю червня відзначають День молоді, який символізує юне начало, запал і невтомну енергію молодої людини на шляху її становлення, як особистості. Але у містечку Буськ люди молоді не літами, а душею, що довів недільний концерт у міському парку ім. Івана Франка.

Дійство розпочалось о 17:00, а завершилось близько опівночі. Його ведуча Любов Огороднік так і сипала дотепними жартами, вміло поєднуючи номери.

Впродовж концерту глядачі побачили виступи улюблених танцювальних колективів "Арніки" та "Нових  зірок". Цілу когорту юних талантів привезла на свято директор НД смт.Красне Марія Глова – танцювальні колективи "Плеяда" та "Енерджі", а також солістів Юлію Саву, Христину Волошин, Олесю Мазур, Івана Богдана і Катерину Лучкевич.

Родзинкою свята стало нагородження переможців у номінаціях: "Мама року" – Любов Литвин, "Митець року" – Оксана Фролова та Анастасія Питльована, "Спортсмен року"– Володимир Киц, "Працівник культури" – Оксана Піджарко, "Перукар року" – Світлана Клим, "Випускник року" – Антон Романів.

Бущан вітав гість зі Львова, відомий біт-боксер Віктор Мандина. Своїми співами зачаровували й місцеві виконавці – Єва Огороднік, Юлія Павлик, Олеся Дідух, Роксолана Паньків, Вікторія Підгірна, Софія та Стефанія Панкевичі, Ольга Кулина, Юлія Крупа, Анастасія П’юрко, Василь Федоришин, Адріана Гаєвська, Христина Грабінська, Христина Троцишин, Уляна Мазан, Марія та Оксана Дрозди.    

Поспілкувавшись з людьми, я був приємно вражений – свято сподобалось кожному. Це і не дивно, адже все – на вищому рівні. За безпекою та порядком спостерігали буські правоохоронці. Недалеко від сцени встановили величезну надувну гірку, з якої практично не злазили маленькі надбужанці. Також у парку, як грибочки, "виросли" торгові палатки, де частувались і насолоджувались святом.

Пісня,  а за нею танець, знову пісня, і знову танець. Так тривало майже до ночі, а після цього – ще й святкова дискотека із народними піснями, після якої люди неохоче йшли додому, адже хотілось ще трішки побути у великій родині на ймення «Бущани». Люди радісно сприймали кожну хвилину,  проведену у парку із гарною музикою та танцями.

День молоді, спонсором якого виступила Буська міська рада, а інформаційну підтримку надали часопис "Воля народу" і Буське радіо, вкотре довів – байдуже,  скільки тобі років, головне  –  молодість  душі!

Роман Телезин

Знімки автора