Головна Свято В Буську триває підготовка до ретро фестивалю

В Буську триває підготовка до ретро фестивалю

1568

У вівторок, 28 травня, відбулося чергове засідання організаційного комітету щодо підготовки та проведення 2 червня у Буську ретро фестивалю “Badeny fest”. Його провів голова РДА Петро Мороз за участю голови райради Богдана Глови.

Йшлося про вирішення ряду організаційних питань: підключення електроенергії, художнє оформлення фестивалю та сценарій, організація майстер-класів, конкурсів, виїзна торгівля, забезпечення правопорядку, тощо.

Зазначимо, що фестиваль організатори проведуть вже найближчої неділі, 2 червня, біля палацу графа Казимира Бадені, що в центрі Буська. Його ціль – привернути увагу до пам’ятки архітектури, яка потребує на сьогодні проведення невідкладних реставраційних робіт, популяризувати древній Буськ серед вітчизняних та іноземних туристів, передати культуру, яка панувала на Галичині в період останніх декількох століть.

Жителів Буська та району, гостей чекатиме насичена програма. На подвір’ї палацу буде влаштовано імпровізовану сцену, де впродовж дня триватимуть мистецькі виступи місцевих та запрошених аматорів сцени з Жовкви та Кам’янки-Бузької, проводитимуться майстер-класи з гончарства, ткацтва, декупажу, ін., конкурси на кращий ретро костюм та двійників Бадені, діятиме дві фотозони.
Гості свята матумуть нагоду придбати сувенірну продукцію з емблемою фесту, посмакувати їжею та смаколиками, які готували в різні історичні періоди місцеві газдині, пивом, яке варили на графській пивоварні, переглянути ретро фотографії та кінофільм. Офіційне відкриття о 14.00 год.
Родзинкою стане привітання графа Казимира Бадені, який разом зі своєю сім’єю завітає на фестиваль.
Організатори сподіваються, що кожен з учасників “Badeny fest” зможе креативно підготуватися на свята, прибувши на фестиваль у одязі, характерному для певної історичної епохи: дами у довгих сукнях з аксесуарами (капелюшки та парасольки), чоловіки у костюмах з метеликами (фраках), в капелюхах і відповідному взутті.

В Буську триває підготовка до ретро фестивалю "Badeny fest"