Головна Свято В Олеську відбулося свято меду

В Олеську відбулося свято меду

У неділю, 13 серпня, починаючи з 12 години і до пізнього вечора, на території музею-заповідника «Олеський замок» відбуватиметься II Міжнародний фестиваль меду «Надбужанські медобори». Серед учасників та гостей свята стануть бджолярі з України та Польщі, керівники органів влади, місцеві мешканці та численні туристи.

Як йшлося минулого тижня на засіданні організаційного комітету, кожен відвідувач під час фесту матиме нагоду не лише побувати з екскурсійною метою в перлині Золотої підкови – Олеському замку, але й скуштувати запашний мед різних сортів, медовуху, ознайомитися з сучасним реманентом пасічників, взяти участь у майстер-класах, які проводитимуть досвідчені бджолярі. Святкову атмосферу, підсилять концертною програмою кращі вокальні та танцювальні колективи району та області, окремі виконавці, які даруватимуть чудовий настрій глядачам.

Організатори підготували для гостей ряд цікавих родзинок, різноманітну сувенірну продукцію з емблемою свята, море незабутніх вражень.
Метою проведення фесту є популяризація професії пасічника, актуалізація споживання екологічно чистої, корисної продукції бджільництва, реклама та продаж сучасного начиння, привернення уваги до історичної та культурної спадщини українців, їх традицій.

В ОЛЕСЬКО – НА СВЯТО МЕДУ!

Нагадаємо, 21 серпня 2016 року безцінна перлина нашої історії – Олеський замок гостинно запросивши до свого підніжжя найкращих бджолярів Бущині, Радехівщини, Жовківщини, а також гостей з Волинської області та Польщі, аби представити їм на першому міжнародному фестивалі меду «Надбужанські медобори» – величезний вибір різних сортів меду та увесь асортимент корисної для здоров’я бджолиної продукції. Вистачало й покупців, які смакували, прицінювались, а вже потім купували мед – кому який до вподоби. Перший Міжнародний фестиваль меду завершився запуском у небо 25 вогняних ліхтариків, у яких були написані побажання про те, щоб в Україні настав мир і спокій, щоб наша держава була вільною і незалежною.

Перший міжнародний фестиваль меду відвідувачі назвали одним із найяскравіших та незабутніх свят, які проводилися в районі, бо довели це, а ще підтримало вітчизняного товаровиробника, задовольнило запити місцевих, приїжджих покупців, котрі поїхали зі свята з хорошими враженнями і чималенькою банкою меду.